Опубліковано Залишити коментар

Як вибрати люстру

При виборі люстри необхідно враховувати ряд параметрів, таких як:

  • площа приміщення, яке повинна висвітлити люстра;
  • висота стелі;
  • призначення приміщення;
  • наявність додаткового освітлення;
  • стиль.

Нижче ми торкнемося кожного пункту більше розгорнуто.

Отже, площа приміщення. Від площі приміщення залежить діаметр використовуваного світильника, ніж більше площа – тим більшого діаметра світильник нам буде потрібно.  Для площ до 18 кв.м  підійдуть світильники діаметром 50-60 см, для площі до 26 кв.м – 70-80 см і т.д.  Важливо не взяти занадто маленьку люстру, щоб вона не “загубилася”, і , не занадто велику – щоб не “задавила”.

Наступного параметр,котрий впливає на вибір люстри – висота стелі. Від висоти стелі залежить то, який висоти люстру ми будемо вибирати. Для стель до 2,7 м  радимо припотолочные люстри або споты. Припотолочные люстри бувають:

  • кришталеві
  • з абажуром
  • галогеновые
  • плафон

В нашому магазині “Rainbow.org.ua”, представлені різноманітні кришталеві стельові люстри, різних діаметрів, кольори, форми і стилю. Благодаря  тому,що усi наші люстри комплектуються тільки високоякісним кришталем, з огранюванням не нижче “ексклюзив”, вони стануть тієї “родзинкою” вашого інтер’єру, яка буде вас радувати багато роки.Про кришталевих люстрах можна писати багато, але як говоритися, краще один раз побачити…

Люстри з абажуром, як правило, використовують тих приміщеннях, в яких необхідно отримати “м’який”, “релаксуючий” світло. Це може бути спальня, кімната відпочинку і т.д.

Галогеновые люстри знайшли своє примение порівняно нещодавно. Завдяки мініатюрним лампам, і більшої светоотдаче,ніж у звичайних ламп розжарювання, галогеновые люстри привнесуть нову струмінь в ваш інтер’єр. В останнє час, такі люстри, в основному, використовуються з пультом управління і мають кілька режимів світіння. Це дозволяє використовувати їх як і в дитячих кімнатах, так і в гостинных, спальнях, кухнях, холлах,і т.д. Имея  спектр світіння, максимально наближений до лампі розжарювання, галогеновые люстри дуже цікаво виглядають з кришталем.

Гідно виглядають на невисоких стелях – плафони. Маючи різні форми, колір і діаметр, плафони допоможуть висвітлити будь, по площі, приміщення, а завдяки своєї малої висоті – візуально розширять простір.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *